Reklama

BIESZCZADY: Akcja "Prędkość" - trzech kierowców bez prawa jazdy

Opublikowano:
Autor:

BIESZCZADY: Akcja "Prędkość" - trzech kierowców bez prawa jazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci przeprowadzili w sobotę lokalne działania "Prędkość" na terenie powiatu bieszczadzkiego. Akcja miała na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W sobotę policjanci ruchu drogowego prowadzili lokalne działania „Prędkość”. Funkcjonariusze ujawnili 3 kierujących, którzy poruszali się swoimi pojazdami z prędkością ponad 100 km/h. Kontrole prowadzono w miejscowościach Wojtkowa i Krościenko. Kierowcom zatrzymano prawo jazdy.

Przypominamy! Kierujący, który przekroczy prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musi liczyć się z konsekwencjami utraty prawo jazdy na 3 miesiące. Jeżeli taka osoba w dalszym ciągu będzie prowadzić pojazd to 3-miesięczny okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy. Jeśli kierowca pomimo tego wsiądzie za kierownicę starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Aby je odzyskać trzeba będzie spełnić wszystkie wymagania stawiane osobom, które po raz pierwszy ubiegają się o prawo jazdy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE