Reklama

Beata Pieszczoch p.o. dyrektora Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

Beata Pieszczoch p.o. dyrektora Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 4 kwietnia zarząd powiatu sanockiego powierzył Beacie Beata Pieszczoch pełnienie obowiązków dyrektora Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku. Jej zadaniem będzie zorganizowanie tej jednostki.

Beata Pieszczoch pracuje w SPZOZ w Sanoku od 30 lat. Od 2006 r. związana jest z ratownictwem medycznym, obecnie jako Pielęgniarka Koordynująca sanockiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.
Jak twierdzi starosta sanocki Roman Konieczny, jest to osoba doskonale obeznana z tematem i na pewno poradzi sobie doskonale z utworzeniem nowej jednostki.

Zadaniem nowej p.o. dyrektora będzie wpisanie nowego podmiotu do Krajowego Rejestru Sądowego, uzyskanie numerów NIP i Regon oraz ustalenie regulaminu organizacyjnego. To umożliwi formalne przekazywanie pracowników, sprzętu i miejsc stacjonowania. Dopiero wówczas nowy podmiot działalności leczniczej zostanie wpisany do rejestru prowadzonego przez wojewodę podkarpackiego.

Wtedy też zostanie przeprowadzony konkurs na stanowisko dyrektora Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku.

Jak mówi starosta Konieczny, powołanie tymczasowego p.o.dyrektora BPR to drugi krok w kierunku powstania tej jednostki. Pierwszym krokiem było przeznaczenie kilka miesięcy temu decyzją zarządu na jej siedzibę budynku dawnego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przeniesionego obecnie do dawnej bursy na ul Szopena.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE