Reklama

Apel prezesa Ciarko STS Sanok i dyrektora MOSiR w sprawie meczy hokeja na Arenie!

Opublikowano:
Autor:

Apel prezesa Ciarko STS Sanok i dyrektora MOSiR w sprawie meczy hokeja na Arenie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak już pisaliśmy, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Sanoku zagroziła zarządowi Ciarko STS Sanok, że "Arena Sanok" zostanie zamknięta, jeśli wciąż nie będą w niej przestrzegane zasady dystansu społecznego i reżimu sanitarnego.

Po naszej publikacji Ostrzeżenie Sanepidu odnośnie meczów STS-u na "Arenie"  wśród sanoczan rozgorzała dyskusja na temat zasadności obostrzeń na obiekcie sportowym. 

Rozmawialiśmy na ten temat zarówno z prezesem Ciarko STS Sanok, Michałem Radwańskim jak i z dyrektorem MOSiR Sanok, Tomaszem Lasykiem. 

Arena Sanok została przygotowana zgodnie z wytycznymi w zakresie przeciwdziałania pandemii koronawirusa. Zostały zamontowane podajniki do płynów dezynfekcyjnych, zawieszono oznaczenia, w jaki sposób należy stosować się do wytycznych Sanepidu. Bez przerwy przypominamy o zakładaniu maseczek ochronnych, jak wchodzimy na Arenę, o dezynfekcji rąk oraz o należytym przestrzeganiu przepisów w zakresie przeciwdziałania pandemii.

Za pośrednictwem mediów apeluje do publiczności, żeby sumiennie wszyscy przestrzegali tych zaleceń, a szczególnie apeluje o zachowanie dystansu społecznego. Siadajmy co drugie miejsce, tak abyśmy nie siedzieli blisko siebie. Jak wszyscy widzimy, sytuacja w powiecie sanockim rozwija się dynamicznie, ciągle przybywa osób zakażonych koronawirusem. Jeżeli będziemy przestrzegać wszystkich wytycznych, to uchronimy siebie i swoich bliskich przed zakażeniem.

Wszak wszystkim nam zależy na sanockiej drużynie Ciarko STS Sanok, wiemy jak ważnym elementem każdego meczu, jest nasz doping, nie pozwólmy naszym nieodpowiedzialnym zachowaniem, aby mecze musiały odbywać się bez udziału publiczności. 

- apeluje dyrektor MOSiR Sanok, Tomasz Lasyk.

 

- Prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad walki z COVID-19. Klub wyposażył całe lodowisko dzięki firmie Impeco w dozowniki z płynem antybakteryjnym. Współpracujemy z MOSiR-em, aby postępować, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów. Ostrzegamy, że nie przestrzeganie zasad sanitarnych może skutkować zamknięciem lodowiska. Dlatego apelujemy, aby kibice podczas meczów nosili maseczki i zajmowali miejsca zgodnie z rozporządzeniem sanepidu tzw. szachownicę, czyli zajęte może być co drugie miejsce na trybunach w  Areny Sanok. 

- przestrzega prezes Ciarko STS Sanok, Michał Radwański.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE