Reklama

300 tysięcy na remont Sielskiej i Płowieckiej

Opublikowano:
Autor:

300 tysięcy na remont Sielskiej i Płowieckiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prace związane z przygotowaniem połączenia Zatorza z łącznikiem obwodnicy sanockiej są już na etapie końcowym.

Magistrat informuje o kolejnych zmodernizowanych drogach. Jedną z nich jest dokończona inwestycja z ubiegłego roku  na ulicy Polnej w dzielnicy Zatorze. Do tej pory udało się wykonać prace na ulicach Płowieckiej i Sielskiej, na które przeznaczono 300 tysięcy złotych.

Na ulicy Polnej, którą w ubiegłym roku wyremontowano do torów kolejowych, trzeba było wykonać prace związane z ciekiem wodnym. W tym celu został odwrócony kierunek cieku za pomocą zbudowanej przepompowni tak, by można było m.in. na głębokim wykopie umiejscowić rurociąg. Tegoroczne prace (nałożenie nakładki asfaltowej) skoncentrowane były na odcinku ulicy Polnej do skrzyżowania z ulicą Płowiecką. W ten sposób zakończył się jeden z etapów przygotowawczych wyremontowania tej części miasta w celu połączenia w przyszłości ulicy Płowieckiej z łącznikiem w kierunku budowanej obwodnicy, na co już zapadała pozytywna decyzja podczas majowych obrad komisji infrastruktury miejskiej oraz burmistrza Tadeusza Pióro.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE