Reklama

100 pompek dla Niepodległej! Niezwykły wyczyn Mirosława "Spartana" Kaźmierczaka VIDEO

Opublikowano:
Autor:

100 pompek dla Niepodległej! Niezwykły wyczyn Mirosława "Spartana" Kaźmierczaka VIDEO - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mirek Kaźmierczak, emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego oraz założyciel i trener UKS Spartanie Zahutyń w nietypowy sposób uczcił 100-lecie odzyskania niepodległości. Wykonał 100 pompek z klaskaniem dla Niepodległej na dachu budynku mieszkalnego!

- Pompka marynarska to nic innego jak klasyczna pompka, której wykonanie polega na dodaniu elementu dynamicznego, jakim jest klaśnięcie w dłonie pomiędzy fazą koncentryczną a ekscentryczną ćwiczenia - czytamy w wypowiedzi Mirosława Kaźmierczaka na stronie niepodlegla.gov - To ćwiczenie wymaga precyzyjnej koordynacji, dynamiki i siły. 

Pan Mirosław wykonał pompki na dachu budynku mieszkalnego, bo chciał, aby symbolizował on rangę tego wydarzenia i był pewnego rodzaju metaforą podkreślającą symbolikę odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Przez całe życie uprawiałem różne formy sportu: od biegania, przez gimnastykę aż po kulturystykę i fitness. Chciałbym aby to wydarzenie zachęciło ludzi – głównie młodych, do pokonywania własnych słabości i wiary w to, że nigdy nie jest za późno, aby spełnić swoje marzenia - dodaje.

 

Zobaczcie nagranie:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE